DAJ SIĘ SKUSIĆ :) WEŹ UDZIAŁ I WYGRAJ. WARTO!!! ZAPRASZAMY NA XV DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL ZUPY W JEDLINIE-ZDROJU

      XV edycja Dolnośląskiego Festiwalu Zupy, która odbędzie się 25 czerwca 2017 r. w Jedlinie-Zdroju stanowi duże wydarzenie turystyczne i kulturalno-kulinarne dla Gminy, Powiatu Wałbrzyskiego, Aglomeracji Wałbrzyskiej oraz Województwa Dolnośląskiego. Unikalny w swojej formie, wzbogacony o elementy rękodzielnicze i wyroby regionalne, Dolnośląski Festiwal Zupy został doceniony przez Dolnośląską Organizację Turystyczną, która uhonorowała naszą imprezę tytułem Największe Turystyczne Wydarzenie Regionu.

      Podczas Festiwalu gościmy gastronomików z różnych regionów Polski. Reprezentowane są najlepsze restauracje, gospodarstwa agroturystyczne, gospody i zajazdy. Do naszego uzdrowiska przyjeżdżają kucharze, dla których gotowanie jest nie tylko zawodem ale także pasją. U nas dzięki urokowi miasta i gościnności mieszkańców znajdują niepowtarzalny klimat do realizacji swoich pomysłów.

      Także dla Państwa jest to okazja do zaprezentowania swoich pasji i umiejętności kulinarnych.

      Uczestnicy konkursu mają możliwość promowania swojej działalności poprzez:

            - umieszczenie materiałów reklamowych na swoim stanowisku podczas imprezy,

            - umieszczenie banerów, plansz i innych reklam w miejscach uzgodnionych z organizatorem.

Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne NAGRODY!!! W kategorii Osoba fizyczna będą to wczasy w Chorwacji dla 2 osób, ufundowane przez Organizację Usług Turystycznych  Zbigniew Górnicki. Nagrodą główną w kategorii Wystawca instytucjonalny są wczasy dla 1 osoby w Port Grimaud / Francja /ufundowane przez Biuro Podróży „Juventur Travel” Sp. z o.o. Dodatkową nagrodą  w tej kategorii będą vouchery na reklamę (za I m-sce o wartości 5 tys., II m-sce-3 tys., III m-sce-2 tys.) w Gazecie Wrocławskiej, Panoramie Wałbrzyskiej i na portalu naszemiasto.pl

Zgłoszenia przyjmowane są w Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju, ul. Piastowska 13, telefonicznie: +48 730 981 196, lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 22 czerwca 2017 r. do godz.12.00.

 

 

 

 

OFERTA DZIERŻAWY

 

NABÓR ZDJĘĆ