ZAPRASZAMY NA DNI JEDLINY-ZDROJU 2017

   Na koniec lata i wakacji po raz trzeci proponujemy wydarzenie, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. Dni Jedliny-Zdroju to impreza pokazująca różne klimaty naszego miasta a jej celem jest integracja mieszkańców, gości i kuracjuszy.

  W sobotę 26 sierpnia przygotowaliśmy ofertę dla zwolenników rockowo-popowego brzmienia. Na scenie o godz. 18:30 zaprezentuje się zespół "Iluminator" oraz o godz. 20:00 gwiazda wieczoru zespół "LIVE ACT".

  W niedzielę 27 sierpnia w Parku Północnym przy ul. Warszawskiej, o godz. 15:00 rozpocznie się prawdziwa gratka szczególnie dla najmłodszych. Pokazy baniek mydlanych, animacje dla dzieci, występy pary klownów z pewnością zadowolą gust małych odbiorców, w tym samym czasie zaplanowano wręczenie Certyfikatów nowonarodzonym mieszkańcom. Narodowy Teatr Pantomimy Tbilisi z Gruzji zaprezentuje przedstawienie o godz. 16:00 pt. "Krimanchuli" a następnie odbędzie się pokaz iluzjonisty. O godz. 17:30 na scenie wystąpi figlarny duet klownów, który porwie wszystkie dzieci do tańca. W godz. 18:00 - 21:00 zapraszamy na piosenkę polską i zabawę przy muzyce DJ.

 

 

 

 

 

OFERTA DZIERŻAWY