JEDLINA-ZDRÓJ MIEJSCEM ARTYSTYCZNYCH POKAZÓW, MUZYCZNYCH WYSTĘPÓW ORAZ FIGLARNYCH ANIMACJI

   Popowo-rockowa atmosfera towarzyszyła słuchaczom podczas otwarcia Dni Jedliny-Zdroju 2017 w Parku Północnym. Na scenie jako pierwszy zaprezentował się zespół „Iluminator”, natomiast gwiazdą sobotniego wieczoru był zespół „Live Act” z Warszawy.

  Niedzielne obchody rozpoczęły się od wręczania Certyfikatów Jedlinianina nowonarodzonym dzieciom przez Burmistrza Miasta Pana Leszka Orpla wraz z Przewodniczącą Rady Miasta Panią Marią Drapich, nagrodzono również zwycięzców w konkursie na najładniej ukwiecone okno lub balkon.Przybyłym na Dni Jedliny-Zdroju gościom zaprezentował się Narodowy Teatr Pantomimy Tbilisi z Gruzji w spektaklu o nazwie "Krimanchuli".

   Najważniejsza jednak była dobra zabawa i integracja mieszkańców. Towarzyszące dalszej części obchodów Dni Jedliny-Zdroju różnego rodzaju atrakcje dla dzieci, animowane gry i zabawy, pokazy wielkich baniek mydlanych przygotowane przez klaunów Klarę i Patryka oraz  pokaz iluzjonisty były prawdziwą gratką dla najmłodszych. Koncertem polskich piosenek i zabawą przy muzyce DJ zakończyły się trwające w ten weekend Dni Jedliny-Zdroju 2017.

 

Tekst i fot.: L.Szelęgowicz

 

 

 

 

 

OFERTA DZIERŻAWY