ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W ZLOCIE ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH W ŚWIERADOWIE-ZDROJU

   Jedlina-Zdrój wspólnie z Głuszycą i Świeradowem-Zdrojem jest organizatorem zlotu rowerów elektrycznych pn. ELECTRO-BIKE TOUR 2018. Organizatorzy zaplanowali w każdej miejscowości wiele atrakcji dla miłośników rowerów. Pierwszy zjazd odbył się w naszej miejscowości 8 kwietnia br. i tym samym otworzył serię spotkań, na którą z niecierpliwością czekali zwolennicy jazdy na rowerze.

  Organizatorzy przygotowali bogaty wybór różnorodnych tras rowerowych z przewodnikami, konkursy dla uczestników z nagrodami, możliwość zwiedzania w niższych cenach proponowanych atrakcji na trasach przejazdów, a także moc bezcennych wrażeń towarzyszących podczas każdego ze zlotów.

   Chętni do wzięcia udziału w zlocie rowerów elektrycznych w Świeradowie-Zdroju w dniu 9 czerwca proszeni są o zgłoszenie się do Urzędu Miasta Jedlina-Zdrój do Biura Obsługi Klienta lub telefonicznie pod nr tel. 74 8455215. Pierwszych 6 osób, które wyrażą chęć uczestnictwa w zlocie rowerowym, będą mieli zagwarantowany rower elektryczny na czas imprezy. Transport rowerów oraz osób, które zapiszą się do udziału w zlocie będą także miały zagwarantowany przejazd na trasie Jedlina-Zdrój - Świeradów-Zdrój.

 

>>> REGULAMIN DO POBRANIA <<<