XVI FESTIWAL ZUPY W JEDLINIE-ZDROJU - MUSISZ TAM BYĆ!

   W ostatnią niedzielę czerwca Jedlina-Zdrój zamieni się w stolicę zupy. Po raz szesnasty odbędą się tu prezentacje kulinarne, w których do rywalizacji o miano najsmaczniejszej zupy stanie wielu wystawców.  24 czerwca o godz. 15.00 startuje XVI Dolnośląski Festiwal Zupy, impreza o charakterze konkursowym, skierowana do osób indywidualnych oraz właścicieli restauracji, gospodarstw agroturystycznych, pensjonatów i zajazdów.

 

   W konkursie ocenianym przez profesjonalne jury biorą  udział amatorzy i kucharze, dla których gotowanie jest nie tylko zawodem, ale także pasją. Unikalny w swojej formie, wzbogacony o elementy rękodzielnicze i wyroby regionalne, Dolnośląski Festiwal Zupy został doceniony przez Dolnośląską Organizację Turystyczną, która uhonorowała imprezę tytułem Najciekawszej Atrakcji Turystycznej Dolnego Śląska w kategorii – Wydarzenie lub Impreza.

 

Uczestnictwo w konkursie można zgłaszać  telefonicznie pod numerem +48 669 620 725 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 21 czerwca 2018 r. do godz.12.00.

 

>>>REGULAMIN<<<

 

>>>KARTA ZGŁOSZENIA<<<