XVIII Festiwal Zupy

Po rocznej przerwie wznawiamy Dolnośląski Festiwal Zupy w Jedlinie-Zdroju. Tym razem rozszerzamy formułę festiwalu o zdrową żywność i lokalne rzemiosło.

XVIII Festiwal Zupy odbędzie się 3 lipca (sobota) przy Zespole Pałacowo-Hotelowym Jedlinka (ul. Zamkowa).

W tym roku organizujemy imprezę wspólnie z jedlińskimi lokalami gastronomicznymi oraz hotelami i pensjonatami. Wspierają nas między innymi:

- Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka, www.jedlinka.pl,

- Willa Kwiaty Polskie, www.jedlina-zdroj.net ,

- Kebab Pod Czarodziejską Górą oraz Cukierenka Kuracyjna znajdujące się przy Parku Aktywności Czarodziejska Góra,

- Bistro zWolna, www.zwolna.com,

- Dom Gościnny Biegun przy ul. Włościańskiej 11,

- Kawiarnia „Słodkie Sny” przy ul. Poznańskiej 34.

Zapraszamy kolejne firmy z branż: noclegowej i gastronomicznej do kontaktu w sprawie udziału w festiwalu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.).

Podczas Festiwalu zaplanowaliśmy konkurs na najsmaczniejszą zupę, którą oceni profesjonalne jury, a także publiczność. Firmy, które chcą wziąć udział w konkursie prosimy o kontakt (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.). Udział jest bezpłatny.

Rozszerzamy formułę festiwalu o stoiska ze zdrową żywnością, a także naturalnymi kosmetykami i rzemiosłem. Chętnych wystawców zapraszamy do kontaktu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.). Preferujemy lokalne firmy i lokalne produkty. Liczba miejsc jest ograniczona. Udział jest bezpłatny.

Więcej szczegółów wkrótce.

wydarzenie fb2