28. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

    W naszym mieście 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został zorganizowany w Pawilonie Zdrojowym.

  Hasło 28. Finału WOŚP brzmiało: "Wiatr w żagle". W tym roku Orkiestra zbierała środki na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Oprócz zbiórek do puszek kwestarskich, prowadzonych przez wolontariuszy, możliwe było też wsparcie Orkiestry podczas Finału w Pawilonie Zdrojowym poprzez zakup różnego rodzaju przedmiotów: biżuterii, rękodzieła artystycznego, porcelany, ozdób i zabawek, oraz wzięcie udziału w licytacjach.

   Wśród przedmiotów przekazanych na licytację znalazły się między innymi vouchery na różnego rodzaju usługi i zabiegi, wycieczki zagraniczne, wysokiej klasy kosmetyki, pióro Burmistrza Jedliny-Zdroju Leszka Orpla i piłka do siatkówki Reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata w 2018 roku.

    28. Finał WOŚP to również koncerty. W tym roku zagrały dla nas zespoły SILENTlive, Grzybek BAND i Paranoja Hotel. Był występ dzieci i młodzieży z naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Nie zabrakło też innych atrakcji. Był słodki poczęstunek, pomiary ciśnienia krwi, a także gry i zabawy, nie tylko dla najmłodszych. Zakończeniem 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było efektowne "Światełko do Nieba" w wykonaniu Lumosproject.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie przy organizacji 28. Finału WOŚP.