Indianie w Centrum Kultury.
W Miejskiej Bibliotece Publicznej, mieszczącej się w jedlińskim Centrum Kultury pojawili się wczoraj mali Indianie, a wszystko dzięki inicjatywie pod nazwą "Czwartkowe literackie przygody w bibliotece", która jest częścią projektu "Lato w Jedlinie-Zdroju". Wczorajsze zajęcia odbywały się pod hasłem "Na dzikim zachodzie – Indianie".








