Tor saneczkowy jest świetnym sposobem na dostarczenie wielu emocji – to fantastyczna zabawa dla każdego: dzieci, młodzieży, dorosłych.
LOKALIZACJA
ul. Poznańska
58-330 Jedlina-Zdrój
KASY CZYNNE:
CODZIENNIE dla grup zorganizowanych
Letni tor saneczkowy w Jedlinie-Zdroju – dawka emocji dla każdego
Dlaczego warto skorzystać z toru saneczkowego w Jedlinie-Zdroju?
Tor saneczkowy jest okazją do odrobiny szaleństwa. Jest to również sposób na to, aby pobudzać do myślenia – uczestnik zjazdu musi decydować, w jaki sposób jechać po torze, aby rezultat był jak najlepszy. Wiele dzieci, które zaczęły swoją przygodę z torem saneczkowym, chętnie do nas wraca, aby znów poczuć ten dreszczyk emocji. Nasz letni tor saneczkowy jest jednym z najlepszych w Polsce – zapraszamy!
Jak należy przygotować się do jazdy na torze saneczkowym z dzieckiem?
Jazda na dwuosobowych saneczkach może być naprawdę ogromną frajdą. Uczestnictwo w takiej rozrywce sprawi, że dzieci z pewnością wrócą zadowolone z wycieczki. Do jazdy po letnim torze saneczkowym z pociechą warto się w odpowiedni sposób przygotować. Istotne jest to, aby dobrać właściwą odzież – ubrania powinny być przede wszystkim wygodne i dopasowane.
Co warto wiedzieć na temat letniego toru saneczkowego w Jedlinie?
Letni tor saneczkowy oferuje bardzo ciekawe trasy zjeżdżania. Jest także w pełni bezpieczny. Maksymalna prędkość zjazdu to około 40 km na godzinę. Maksymalne obciążenie wagowe wynosi 140 kg. W sankach mogą znajdować się dwie osoby, jednak zjazdy w pojedynkę są również możliwe.
Zjazd na naszym torze saneczkowym przypadnie do gustu wszystkim osobom, które uwielbiają świetną zabawę i adrenalinę. Jest to sposób spędzania wolnego czasu, który przeznaczony jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Po letnim torze saneczkowym w Jedlinie-Zdroju można zjeżdżać z osobą towarzyszącą. Saneczki mają specjalny hamulec, dlatego, mimo że rozrywka ta dostarcza wielu emocji, jest to bezpieczna aktywność.
W jaki sposób reguluje się prędkość zjazdu?
Na naszym torze saneczkowym prędkość zjazdu regulowana jest przez dźwignię. Osoba, która pełni zadanie kierującego, przez przyciągnięcie do siebie dźwigni hamuje, z kolei gdy ją opuszcza – przyspiesza. Czas zjazdu zależy od prędkości, jednak średnio wynosi 4 minuty.