III JEDLIŃSKIE SPOTKANIE OPŁATKOWE
19 grudnia 2016 roku po Mszy Św. odbyło się III Jedlińskie Spotkanie Opłatkowe w Sali Sportowej Gimnazjum Miejskiego im. Jana Pawła II w Jedlinie-Zdroju. O trzech lat swoją obecnością zaszczyca gość specjalny – Jego Ekscelencja Ignacy Dec – Biskup Świdnicki.







